KASETONY Z LICEM Z PLEXI

Nasza propozycja to kasetony reklamowe z aluminiową ramą i licem wykonanym ze szkła akrylowego lub poliwęglanu komorowego. Zastosowane przez nas materiały pozwalają uzyskać wytrzymałą konstrukcję, która jest odporna na promienie ultrafioletowe, rozciąganie lub ściskanie. Szkło akrylowe nie blaknie pod wpływem światła słonecznego, dzięki czemu nasze kasetony doskonale nadają się jako reklama zewnętrzna. Warto zaznaczyć, że wykonane z pleksiglasu lico nie może mieć więcej niż 3 metry długości – jeśli zamówiony kaseton ma być większy, stosujemy poliwęglan komorowy, który umożliwia stworzenie reklamy o długości do 6 metrów.

KASETONY PODŚWIETLANE Z LICEM Z ELASTYCZNYM

Oferujemy kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z tkaniny winylowej. Grafika kasetonu drukowana jest bezpośrednio na winylu. Wykonując reklamy podświetlane, stosujemy oświetlenie modułami LED lub świetlówkami. Zaletą tego rodzaju kasetonu jest nieograniczony rozmiar lica – nawet przy dużej powierzchni reklamowej panel jest lekki, gdyż waży kilka razy mniej niż płyta plexi, dzięki czemu konstrukcja nośna jest znacznie tańsza. Istnieje możliwość wielokolorowego druku, przez co kasetony podświetlane są jeszcze bardziej atrakcyjne. Powierzchnia wykonanej w ten sposób reklamy jest gładka, a aluminiowa rama umożliwia wymianę lica na nowe bez konieczności kupowania całego kasetonu.

KASETONY REKLAMOWE Z DIBONDU

Kasetony wykonane z warstwowej płyty typu dibond to także kasetony podświetlane. Reklamy tego rodzaju charakteryzują się frezowaną grafiką – przez otwory wydostaje się światło, dzięki czemu napis i logo doskonale prezentują się zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe z dibondu zazwyczaj nie wymagają malowania. Warto zaznaczyć, że jest to materiał odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promienie UV.